TYLKO U NAS: Atak nożownika w Szczecinie. Zaatakował dziennikarzy

Redakcja
13.04.2018 17:32
Policja
fot. Radio ZET/ Miłosz Gocłowski

Strzały przed Prokuraturą Apelacyjną w Szczecinie. Nieznany mężczyzna rzucił się z nożem na stojących przed budynkiem dziennikarzy. Wśród nich był reporter Radia ZET.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Jak poinformował na Twitterze Miłosz Gocłowski, napastnik, który z nożem w ręku rzucił się na dziennikarzy, został obezwładniony i zatrzymany przez policję. Na szczęście nic się nikomu nie stało.

''Atak nożownika na dziennikarzy w Szczecinie. Mężczyzna z nożem w ręku rzucił się na dziennikarzy stojących przed prokuraturą krajową. Padły strzały. Napastnik zostal obezwladniony i zatrzymany przez policję. Na szczęście nic się nikomu nie stało'' - napisał. 

Atak nożownika w Szczecinie

Mężczyzna stał na przystanku na przeciwko prokuratury. Najpierw wykrzykiwał obraźliwe hasła pod adresem dziennikarzy. Po chwili wyjął nóż i pobiegł w naszą stronę - relacjonuje Miłosz Gocłowski. Kilka razy próbował zadać cios. Na szczęście wszystkim udało się uciec.

Zobacz także

W prokuraturze od rana trwa przesłuchanie posła Gawłowskiego. Jej terenu strzegli policjanci. Funkcjonariusze błyskawicznie zareagowali i oddali strzały ostrzegawcze. Napastnik przeszedł na drugą stronę ulicy - tam został obezwładniony i zatrzymany.

RadioZET.pl/mg,DG