Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

TYLKO U NAS: Atak nożownika w Szczecinie. Zaatakował dziennikarzy

13.04.2018 17:32
xxx wiadomosci

Strzały przed Prokuraturą Apelacyjną w Szczecinie. Nieznany mężczyzna rzucił się z nożem na stojących przed budynkiem dziennikarzy. Wśród nich był reporter Radia ZET.

Policja fot. Radio ZET/ Miłosz Gocłowski

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Jak poinformował na Twitterze Miłosz Gocłowski, napastnik, który z nożem w ręku rzucił się na dziennikarzy, został obezwładniony i zatrzymany przez policję. Na szczęście nic się nikomu nie stało.

''Atak nożownika na dziennikarzy w Szczecinie. Mężczyzna z nożem w ręku rzucił się na dziennikarzy stojących przed prokuraturą krajową. Padły strzały. Napastnik zostal obezwladniony i zatrzymany przez policję. Na szczęście nic się nikomu nie stało'' - napisał. 

Atak nożownika w Szczecinie

Mężczyzna stał na przystanku na przeciwko prokuratury. Najpierw wykrzykiwał obraźliwe hasła pod adresem dziennikarzy. Po chwili wyjął nóż i pobiegł w naszą stronę - relacjonuje Miłosz Gocłowski. Kilka razy próbował zadać cios. Na szczęście wszystkim udało się uciec.

W prokuraturze od rana trwa przesłuchanie posła Gawłowskiego. Jej terenu strzegli policjanci. Funkcjonariusze błyskawicznie zareagowali i oddali strzały ostrzegawcze. Napastnik przeszedł na drugą stronę ulicy - tam został obezwładniony i zatrzymany.

RadioZET.pl/mg,DG 

Oceń