Zamknij

Tragedia w Szczecinie. Robotnik spadł z dachu remontowanego sanktuarium i zmarł

Joanna Zaremba
18.03.2019 16:44
Tragedia w Szczecinie. Robotnik spadł z dachu remontowanego sanktuarium i zmarł
fot. Adam STASKIEWICZ/East News

Do dramatycznego wypadku doszło w poniedziałek. Podczas remontu dachu Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Słonecznym w Szczecinie, dwóch robotników spadło na ziemię. Mężczyźni trafili do szpitala, niestety jeden z nich poniósł śmierć.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

O tragicznym wypadku informował między innymi Głos Szczeciński.

Zobacz także

W Szczecinie, w poniedziałek trwał remont dachu świątyni. Dwóch mężczyzn, biorących udział w pracach, spadło z dużej wysokości na ziemię. Na miejsce groźnego wypadku wezwano śmigłowiec ratunkowy. Jednak – jak podaje portal - mężczyźni zostali przewiezieni do szpitali za pomocą aut.

Jedna osoba nie żyje

Jak wcześniej przekazała w rozmowie z gs24.pl Paulina Targaszewska, rzecznik prasowy Wojewódzkiej Stacji pogotowia Ratunkowego w Szczecinie, poszkodowani robotnicy są w wieku około 40 lat.

Zobacz także

- Pierwszy z nich doznał urazu wielonarządowego i jego stan jest określany jako ciężki. Został przetransportowany karetką do szpitala w Zdunowie. Drugi poszkodowany doznał urazu nadgarstka i został przewieziony do szpitala wojskowego przy ulicy Piotra Skargi – mówiła wcześniej w rozmowie z Głosem Szczecińskim Paulina Targaszewska, rzecznik prasowy Wojewódzkiej Stacji pogotowia Ratunkowego w Szczecinie.

Zobacz także

Niestety, później media podały informację, którego stan określono jako "ciężki", zmarł w wyniku odniesionych obrażeń.

RadioZETgs24.pl/JZ