Zamknij

Zaginął 49-letni Jacek. Jego życie i zdrowie jest zagrożone

12.11.2020 23:01
Jacek Graczyk
fot. Zaginieni Cała Polska/Facebook

Zaginął 49-letni Jacek Graczyk ze Szczecina. Mężczyzna wyszedł z domu bez dokumentów i telefonów. Do tej pory nie skontaktował się z rodziną. Sprawa jest bardzo pilna, ponieważ pan Jacek na stałe przyjmuje leki, których również nie wziął ze sobą.

AKTUALIZACJA: POSZUKIWANIA 49-LETNIEGO JACKA GRACZYKA ZOSTAŁY ZAKOŃCZONE

Zaginął 49-letni Jacek Graczyk ze Szczecina. Zaginięcie mężczyzny nagłośniła grupa poszukiwawcza "Zaginieni Cała Polska". Mieszkaniec Szczecina wyszedł ze swojego domu przy Osiedlu Bukowym 28 października br. około godziny 10.00. Od tamtej pory ślad po nim zaginął. 49-latek dotychczas nie nawiązał żadnego kontaktu z bliskimi.

Pan Jacek nie wziął także ze sobą dokumentów tożsamości ani telefonu komórkowego. Życie i zdrowie mężczyzny może być zagrożone - codziennie zażywa on leki, które również zostały w domu.

Zobacz także

"W dniu zaginięcia rodzina 49-latka sprawdziła okoliczne szpitale" - informuje grupa. Obecnie policja przegląda wszystkie zapisy z kamer monitoringu miejskiego.

Rysopis zaginionego

Zaginiony Jacek Graczyk ma 49 lat, 175 centymetrów wzrostu i krótkie, siwe włosy oraz niebieskie oczy. Ze względu na chorobę biodra charakterystyczny jest jego utykający chód.

W momencie zaginięcia mężczyzna najprawdopodobniej ubrany był w czarną, ortalionową kurtkę, ciemno-granatowe, materiałowe spodnie, jasno-beżową czapkę z daszkiem i beżowe obuwie w typie tenisówek. Poniżej publikujemy zdjęcie zaginionego:

jacekgraczyk

fot. Zaginieni Cała Polska/Facebook

"Jeżeli ktokolwiek z Państwa posiada informacje na temat miejsca pobytu zaginionego, prosimy o kontakt z Komisariatem Policji Szczecin Dąbie przy ul. Pomorskiej 15 w Szczecinie - tel. 47 7819 105 oraz numerem alarmowym 112. Mogą się Państwo kontaktować również z nami poprzez wiadomość prywatną, lub e-mail: zaginelazaginal@wp.pl" - czytamy w komunikacie grupy.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

RadioZET.pl/Zaginieni Cała Polska/Facebook