Zamknij

55-latek zadźgał nastolatkę. Dziewczyna odmówiła seksu

Redakcja
07.05.2018 08:46
Gwałt
fot. Shutterstock

Szczeciński sąd skazał na dożywocie 55-latka, który zamordował 18-letnią licealistkę. Mężczyzna poznał dziewczynę na portalu randkowym. W trakcie spotkania zaproponował jej seks. Gdy odmówiła, zadźgał ją i okradł. 

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Zagłosuj

Czy za zabójstwo sąd powinien zawsze orzekać karę dożywocia?

Liczba głosów:

Alicja wyszła z domu 6 lipca 2016 roku. Gdy wieczorem nie wróciła do miejsca zamieszkania i nie dawała znaków życia, zaniepokojeni rodzice zawiadomili policję. Śledczy rozpoczęli weryfikację ostatnich kontaktów dziewczyny. Wtedy natrafiono na jej internetowe rozmowy ze Zdzisławem W. — donosi „Super Express”.

Licealistka interesowała się motocyklami. Fakt ten postanowił wykorzystać 55-latek, który obiecywał dziewczynie odkrycie motoryzacyjnych tajników. Gdy doszło do spotkania, Zdzisław W. zaoferował dziewczynie seks. Nastolatka odmówiła. Po chwili została okaleczona nożem i okradziona. Jej ciało zostało ukryte w krzakach w pobliżu rzeki.

Zobacz także

Zdzisław W. w toku prowadzonego śledztwa nie przyznał się do zabójstwa licealistki. Przed szczecińskim sądem zeznał, że jedynie ograbił dziewczynę. O warunkowe zwolnienie będzie się mógł ubiegać dopiero po 30 latach. Będzie miał 84 lata.

RadioZET.pl/Super Express/DG