Zamknij

Naga kąpiel w fontannie miejskiej w biały dzień. "Przyszedł i zaczął się myć"

21.09.2020 14:23
Szczecinek - Plac Wolności
fot. MONKPRESS/East News

Naga kąpiel w samym centrum Szczecinka. Do gorszącego zdarzenia doszło w środę, w środku dnia. Na oczach przechodniów mężczyzna zdjął całe ubranie, a następnie przez kilka minut "brał prysznic" w fontannie. "Przyszedł jakby nigdy nic, rozebrał się do naga i zaczął się myć" - relacjonował lokalnym mediom jeden ze świadków. Nie obyło się bez interwencji straży miejskiej. Całość zarejestrowały kamery monitoringu miejskiego, a nagranie szybko znalazło się w sieci.

Bulwersujące zdarzenie opisał "Super Express". Zgorszenie w miejscu publicznym spowodował mężczyzna, który w środku dnia postanowił zażyć kąpieli w miejskiej fontannie w Szczecinku, położonej w ścisłym centrum tego miasta.

Zobacz także

Według relacji świadków – na które powołuje się gazeta – mężczyzna bezceremonialnie wszedł do fontanny i zdjął z siebie całe ubrania. Na oczach przechodniów zaczął namydlać swoje ciało, następnie namoczył zaś ubranie i usiłował uprać części garderoby.

Zobacz także

Naga kąpiel w fontannie. Na oczach świadków zdjął ubranie i zaczął się myć

Całe zdarzenie nagrały kamery monitoringu miejskiego. Świadkowie tego gorszącego aktu natomiast zaalarmowali odpowiednie służby. Nie obyło się bez interwencji straży miejskiej.

Zobacz także

Funkcjonariusze przekazali "SE", że na miejsce został wysłany patrol.

To dobrze znany nam bezdomny (…). Został przewieziony do noclegowni

Jolanta Siemaszko, zastępca komendanta Straży Miejskiej w Szczecinku

Jak dodała Siemaszko, wobec mężczyzny prowadzone jest postępowanie o ukaranie.

Jak z kolei informował lokalny portal iszczecinek.pl, do zdarzenia doszło w środę 16 września około godziny 15.00 na Pacu Wolności. "W fontannie przed szczecineckim ratuszem podmywał się bezdomny mężczyzna. Przyszedł jakby nigdy nic, rozebrał się do naga i zaczął się myć w fontannie na oczach przechodniów" – brzmiała wiadomość, przesłana portalowi przez jednego z czytelników. Według lokalnego medium, "prysznic" trwał kilka minut.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

RadioZET.pl/Super Express/iSzczecinek.pl/Facebook