Zamknij

Tajemnicza śmierć 25-latka. Rodzina znalazła go leżącego pod autem

29.01.2021 14:15
25-latek znaleziony pod drzwiami samochodu
fot. Shutterstock (zdjęcie ilustracyjne)

25-letni mieszkaniec gminy Szczytno (woj. warmińsko-mazurskie) został znaleziony przed swoim domem. Znaleźli go członkowie jego rodziny. Mężczyzna leżał twarzą do ziemi pod otwartymi drzwiami swojego samochodu i pomimo przeprowadzonej akcji reanimacyjnej nie udało się go uratować. 

Jak powiedziała w rozmowie z Polską Agencją Prasową oficer prasowa policji w Szczytnie Izabela Cyganiuk, 25-latek wyszedł z domu odśnieżyć zaparkowany na posesji samochód. W pewnym momencie mężczyzna włączył silnik auta i otworzył drzwi, chcąc prawdopodobnie przepchnąć samochód.

Nie wiadomo, czy się poślizgnął i uderzyły go drzwi, czy zasłabł, w każdym razie rodzina znalazła młodego mężczyznę leżącego na brzuchu pod drzwiami samochodu

Izabela Cyganiuk, oficer prasowa KPP Szczytno

Do zdarzenia doszło w miejscowości Gawrzyjałki w powiecie szczycieńskim. Rodzina natychmiast rozpoczęła reanimację 25-latka, potem kontynuowali ją strażacy i ratownicy medyczni. - Niestety godzinna reanimacja nie przyniosła rezultatu - powiedziała Cyganiuk.

Chcesz otrzymywać więcej takich informacji? Śledź Kronikę Kryminalną Radia ZET na Facebooku

Na miejscu tragedii pracowali policjanci i prokurator. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich w zdarzeniu. Śledczy będą teraz ustalać przyczyny oraz dokładne okoliczności śmierci mężczyzny. 

RadioZET.pl/PAP/polsatnews.pl