Zamknij

Sześcioraczki z Tylmanowej rosną w oczach. Ich zdjęcie z wakacji zachwyca

28.07.2021 15:53
Sześcioraczki odpoczywają na wakacjach
fot. screen Szescioraczkipl Instagram

Mające ponad dwa lata sześcioraczki z Tylmanowej odpoczywają z rodzicami w najlepsze nad morzem. Internauci podziwiają, jak rosną i zmieniają się w oczach słynne na całą Polskę bliźnięta.

Sześcioraczki z Tylmanowej odpoczywają w najlepsze nad morzem. W sieci, na stronie sześcioraczków na Instagramie pojawiło się kolejne wyjątkowe zdjęcie.

Maluchy w najlepsze odpoczywają nad morzem. Fani z rozczuleniem, ale i uznaniem komentują kolejne zdjęcie licznych pociech, tym razem w wakacyjnej scenerii.

Sześcioraczki z Tylmanowej na wakacjach. "Kiedy oni tak wyrośli"

"Ale te dzieciaczki wyrosły", "kiedy oni tak wyrośli, to już poważne towarzystwo" – piszą fani pod rodzinnym zdjęciem z plaży. Kolejni są pełni uznania i pod wrażeniem tego, że rodzice byli w stanie zebrać maluchy do wspólnego zdjęcia. "Właśnie jestem z swoją trójką w Sopocie. Z nami jest szwagierka ze swoją trójką. Powiem tak: brawo dla Państwa już za samo zrobienie zdjęcia całej gromadce" – pisze z uznaniem inny urlopowicz.

Sześcioraczki z Tylmanowej urodziły się maju 2019 roku w Krakowie. Filip, Zosia, Tymon, Nela, Kaja i Malwina urodziły się zdrowe, pierwsze tygodnie spędziły w inkubatorze. O historycznym porodzie rozpisywały się szeroko media w całej Polsce. Rodzice mają też 2,5-roku starszego od bliźniąt syna Oliwiera.

RadioZET.pl