Zamknij

Szokujące ceny nad Bałtykiem. Tyle zapłaciła za danie z rybą

Redakcja
02.08.2018 18:46
Szokujące ceny nad Bałtykiem. Tyle zapłaciła za danie z rybą
fot. Facebook screen

Pani Elżbieta postanowiła spędzić tegoroczne wakacje nad polskim morzem. Lipcowy wypoczynek okazał się jednak drogim przedsięwzięciem. Ceny jedzenia nad Bałtykiem sięgają horrendalnych kwot. 

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Historia klientki smażalni ryb nad polskim morzem zdobyła ogromną popularność w sieci. 

Ile kosztują ryby nad morzem?

Pani Elżbieta zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcie rachunku z baru Bałtyckiego w Ustce. Kobieta za dwie porcje turbota, podwójną surówkę i sok zapłaciła ponad... 170 złotych. Co gorsza, jakość serwowanego posiłku nie łączyła się z jego ceną. 

''Jedzenie ohydne, ceny natomiast kosmiczne. Zamawiając małą porcję świeżego turbota (smakiem przypominał mrożonego) otrzymałam zlepek 5 kawałków otoczonych w kilogramowej panierce mącznej'' - napisała pani Elżbieta. 

fot2
fot.

Jak widać na opublikowanym zdjęciu rachunku, ryby kosztowały kolejno 56,70 zł oraz 66,15 zł, dwie porcja warzyw - 21,75 zł oraz 22,75 zł.

Zobacz także

Kobieta postanowiła złożyć reklamację do ''szefa kuchni''. Mężczyzna nie przyjął skargi kobiety. Pani Elżbieta ma zamiar poskarżyć się do Rzecznika Praw Konsumenta. Jej sprawą zainteresowały się media w całej Polsce. 

RadioZET.pl/DG