Szydło: W rządzie indywidualne kariery się nie liczą, liczy się zespół

Redakcja
27.04.2017 09:06
Beata Szydło
fot. PAP

Indywidualne kariery naprawdę się nie liczą, liczy się zespół, który się nazywa rząd PiS - powiedziała premier Beata Szydło. Jak dodała, każdy, kto chce realizować program PiS ma w tej drużynie miejsce, ale jeśli ktoś ma inny pogląd, to jest jego decyzja i może z tej drużyny zrezygnować.

- Uważam, że w tej chwili rząd ma naprawdę bardzo dużo do zrealizowania jeszcze przed sobą, dużo już zrealizował. W interesie Polski powinniśmy wszyscy skoncentrować się na tym, indywidualne kariery naprawdę się tutaj nie liczą, tutaj się liczy zespół, który się nazywa rząd Prawa i Sprawiedliwości, rząd Rzeczypospolitej Polskiej, rząd Zjednoczonej Prawicy - powiedziała szefowa rządu w czwartek w TVP Info.

Zobacz także

Podkreśliła, że każdy z ministrów musi pamiętać, że stawka jest zbyt wysoka, abyśmy poświęcili program na rzecz indywidualnej kariery. - Powiedziałam wczoraj bardzo wyraźnie na naszym spotkaniu, że to jest gra zespołowa, drużynowa. Każdy, kto chce realizować taktykę tej drużyny ma w niej miejsce. Natomiast, jeżeli ktoś ma inny pogląd, to jest jego decyzja i może z tej drużyny zrezygnować - podkreśliła szefowa rządu.

RadioZET.pl/PAP/MAAL