Zamknij

Szydło wraca do codziennego rytmu. Dziś już normalnie pracuje

Redakcja
20.02.2017 12:10
Beata Szydło wyszła ze szpitala
fot. OOBE

- Premier Beata Szydło normalnie już pracuje, we wtorek poprowadzi obrady Rady Ministrów - poinformował rzecznik rządu Rafał Bochenek. Dodał, że szefowa rządu spotka się z dziennikarzami na konferencji prasowej po posiedzeniu rządu.

Premier do piątku przebywała w szpitalu w Warszawie po wypadku samochodowym w Oświęcimiu. Doszło do niego 10 lutego. Szefowa rządu przebywała w szpitalu tydzień: najpierw w Szpitalu Powiatowym św. Maksymiliana w Oświęcimiu, potem w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie.

- W tej chwili kilka dni odpoczynku na ul. Parkowej, we wtorek zobaczymy się na konferencji prasowej w kancelarii po posiedzeniu Rady Ministrów - zapowiedziała w piątek premier tuż po opuszczeniu szpitala w Warszawie.

Oprócz premier ranni w wypadku zostali także dwaj funkcjonariusze BOR. Prokuratorski zarzut w tej sprawie usłyszał Sebastian K., 21-letni kierowca fiata seicento, które uderzyło w pojazd z Beatą Szydło na pokładzie. W zeszły wtorek posiedzenie Rady Ministrów odbyło się bez udziału szefowej rządu. Zastąpił ją wicepremier i minister kultury Piotr Gliński.

RadioZET.pl/PAP/MaAl