Zamknij

Tajemnicze zaginięcie 17-letniego Szymona na Helu. Rodzina oferuje nagrodę za pomoc

16.06.2022 13:04

Szymon Szczerbowski zaginął na Helu. Zaginiony 17-latek po raz ostatni był widziany na plaży w Jastarni. Policja prosi o kontakt. Rodzina chłopca oferuje nagrodę pieniężną za pomoc w poszukiwaniach.

Szymon Szczerbowski
fot. KPP Puck

Szymon Szczerbowski zaginął. Mija kolejna doba poszukiwań 17-letniego chłopca. Zaginął w nocy z soboty na niedzielę 12 czerwca w Jastarni na Helu. Ostatni raz widziano go przy wejściu na plażę nr 49. Rodzina zdecydowała się zaoferować nagrodę w wysokości 10 tys. złotych za informacje, które pomogą odnaleźć dziecko.

W dniu gdy zaginął Szymon miał na sobie czarne spodnie, czarną kurtkę oraz czarną czapkę z białym napisem. Ma 175 centymetrów wzrostu, włosy w kolorze ciemnego blondu, zielone oczy i jest szczupły. Policja oraz Kaszubska Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza prosi o kontakt, jeśli ktokolwiek posiada informacje o zaginięciu nastolatka.

Szymon Szczerbowski zaginął w Jastarni na Helu

W akcji poszukiwawczej biorą udział strażacy, policjanci oraz wolontariusze. Na licznych grupach w mediach społecznościowych opublikowano wizerunek Szymona.

Ktokolwiek widział lub wie, gdzie może przebywać zaginiony, proszony jest o kontakt z najbliższą jednostką Policji lub numerem alarmowym 112.

RadioZET.pl