TVP Info nie odpuszcza PO i Nowoczesnej. Kolejny pasek HITEM internetu [FOTO]

Redakcja
23.11.2017 18:31
TVP Info nie odpuszcza PO i Nowoczesnej. Kolejny pasek HITEM internetu [FOTO]
fot. Twitter

Nowoczesna oraz jej lider Ryszard Petru poparli kandydaturę Rafała Trzaskowskiego z PO na prezydenta Warszawy. Zaskakująca wiadomość nie mogła umknąć wydawcom TVP Info. 

- Chodzi o to, aby Warszawa była nasza. Uzgodniliśmy, że będziemy wybierać najlepszych kandydatów - takich, którzy mają szanse na zwycięstwo - mówił w czwartek w Sejmie Ryszard Petru. Na konferencji towarzyszyli mu Grzegorz Schetyna, Paweł Rabiej oraz Rafał Trzaskowski. 

Zobacz także

Relacje z briefingu prasowego przeprowadziło TVP Info. W trakcie przemówienia Trzaskowskiego na ekranie widniał napis: Schetyna i Petru próbują ratować twarz po blamażu totalnej opozycji podczas debaty o sądach. Wyborczą koalicję PO i Nowoczesnej dziennikarze telewizji publicznej nazwali "kapitulacją Ryszarda Petru".

Trzaskowski podkreślił, że "bardzo się cieszy", iż zjednoczenie opozycji zaczyna się właśnie od Warszawy. - Dokładnie takie są oczekiwania naszego elektoratu, że będziemy razem współpracować dla dobra miasta - stwierdził polityk PO. 

Rabiej zapewnił, że razem z Trzaskowskim będą starali się wygrać wybory w Warszawie. - Jestem zadowolony z tego porozumienia, zawsze byłem zwolennikiem gry zespołowej, zwłaszcza w doskonałej drużynie, to będzie rozwiązanie dobre dla warszawiaków, dla opozycji i dla Polski - przekonywał polityk Nowoczesnej.

RadioZET.pl/PAP/Twitter/DG