Zamknij

Prezydent Białegostoku trafił do szpitala. "Nie ominęło to także mnie"

PAP
27.09.2021 14:02
Tadeusz Truskolaski
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Prezydent Białegostoku Tadeusz Truskolaski poinformował w poniedziałek na Twitterze, że jest w szpitalu z powodu COVID-19. Biuro prasowe prezydenta poinformowało PAP, że na razie nie ma decyzji o skierowaniu na kwarantannę pracowników urzędu miasta, którzy w ostatnim czasie mieli kontakt z prezydentem.

Tadeusz Truskolaski zachorował na COVID-19. "Od wczoraj jestem w szpitalu. Zapewne dzięki pełnemu zaszczepieniu choroba przebiega łagodniej. Dbajcie o siebie, szczepcie się i pozostańcie zdrowi" – napisał w poniedziałek prezydent Białegostoku.

Tadeusz Truskolaski zachorował na COVID-19. Prezydent Białegostoku w szpitalu

Rzeczniczka prezydenta Urszula Boublej powiedziała, że "prezydent czuje się dobrze". Biuro prasowe prezydenta poinformowało PAP, że na razie nie ma decyzji o skierowaniu na kwarantannę pracowników urzędu miasta, którzy w ostatnim czasie mieli kontakt z prezydentem.

Koronawirus w Polsce znów szybko się rozprzestrzenia. Rośnie liczba zakażeń liczonych tydzień do tygodnia, przybywa też pacjentów w szpitalach i chorych pod respiratorami. Minister zdrowia Adam Niedzielski przekazał w poniedziałek, że  mimo trendu wzrostowego nie jest konieczne podejmowanie "drastycznych decyzji" dotyczących obostrzeń

RadioZET.pl/PAP - Izabela Próchnicka, Sylwia Wieczeryńska/oprac. AK