Zamknij

Tarnobrzeg. Zwłoki 43-latka w hotelu. Popełnił samobójstwo w wigilię?

28.12.2020 13:42

Makabryczne odkrycie personelu w jednym z hoteli w Tarnobrzegu. Jak podaje lokalne „Echo Dnia”, wieczorem w Wigilię policjanci znaleźli w jednym z pokojów zwłoki 43-letniego gościa. Zapewne doszło do samobójstwa.

Tarnobrzeg, zwłoki w hotelu
fot. East News

Zwłoki hotelowego gościa odkryto ok. godziny 20 w wigilijny wieczór. Zaniepokojony brakiem kontaktu z lokatorem personel wezwał policję.

Mundurowi zastali w zamkniętym pokoju zwłoki 43-letniego mieszkańca. Tragicznie zmarłym okazał się przyjezdny z powiatu tarnowskiego.

Tarnobrzeg. Zwłoki gościa odkryte w hotelu w Wigilię. Popełnił samobójstwo?

- Okazało się, że w jednym z pokoi znaleziono ciało 43-letniego mężczyzny, gościa hotelowego. Dotychczasowe ustalenia wskazują, że mieszkaniec powiatu tarnowskiego odebrał sobie życie. Na miejscu policjanci pod nadzorem prokuratora wykonali niezbędne czynności – powiedziała „Echu Dnia” Beata Jędrzejewska-Wrona, oficer prasowy policji w Tarnobrzegu.

Zobacz także

Nie wiadomo, czy mężczyzna przyjechał do hotelu z planem na samobójstwo, czy targnął się na życie pod wpływem chwili. Niestety, to nie pierwsza tragiczna śmierć w mieście w ostatnim czasie – 22 grudnia w kompleksie leśnym Zwierzyniec w Tarnobrzegu znaleziono ciało 27-latka.

RadioZET.pl/Echodnia.eu