Zamknij

Tragiczny wypadek na wsi. "Lekarz na miejscu stwierdził zgon"

24.01.2022 12:31
Ciągnik przygniótł 65-latka. Mężczyzna zmarł
fot. screen KP PSP w Łosicach Facebook

Nie żyje 65-letni mężczyzna, który został przygnieciony przez ciągnik rolniczy w miejscowości Terlików na Mazowszu. Do tragedii doszło najprawdopodobniej wskutek wypadku.

Ciągnik przygniótł na śmierć 65-latka z Terlikowa w powiecie łosickim. Do tragedii doszło w niedzielę 23 stycznia o poranku.

Informację podała m.in. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Łosicach. Mimo reanimacji życia mężczyzny nie udało się uratować.

Terlików. 65-latek zginął przygnieciony przez ciągnik

"Po dojeździe na miejsce zdarzenia mężczyzna był już uwolniony spod maszyny i trwały czynności resuscytacyjne. Na miejsce zdarzenia oprócz kołowego zespołu ratownictwa medycznego zadysponowano również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Pomimo podjętych czynności ratunkowych lekarz będący na miejscu stwierdził zgon" – czytamy w relacji strażaków na Facebooku.

Okoliczności i przyczyny zdarzenia zostaną zbadane przez policję. Mundurowi udzielili zdawkowych informacji o wspomnianym wypadku. – Pojazd był uruchomiony, a mężczyzna został najechany tylnym kołem. Pomimo udzielonej mu pomocy medycznej zmarł – powiedziała w Radiu dla Ciebie Nina Zaniewicz, rzeczniczka policji w Łosicach.

Śledztwo w sprawie zdarzenia prowadzi Prokuratura Rejonowa w Siedlcach. Nie ustalono, czy ktoś siedział w kabinie pojazdu w czasie wypadku.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/KP PSP w Łosicach Facebook/Radio dla Ciebie

C