Zamknij

Tesco szykuje kolejne zniżki. 1,3 mln klientów otrzyma bony i kupony promocyjne

06.08.2019 18:29
Tesco
fot. Shutterstock

Tesco zamyka kolejne markety w Polsce. Brytyjska sieć sklepów przygotowała dla swoich stałych klientów kolejne zniżki. 12 sierpnia około 1,3 miliona aktywnych posiadaczy kart Clubcard otrzyma bony i kupony promocyjne. 

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Tesco planuje w Polsce zmianę strategii sprzedaży. Brytyjska sieć handlowa zapowiedziała sprzedaż ośmiu swoich hipermarketów i skupienie się na mniejszych sklepach. Są to hipermarkety w Tychach, Warszawie Piastów, Rzeszowie, Warszawie Gocławiu, Bydgoszczy, Gdyni przy ul. Nowowiczlińskiej 35 i Gorzowie Wielkopolskim oraz supermarkety w Sosnowcu i Warszawie przy ul. Wolskiej.  

W związku z likwidacją sklepów Tesco pracę straci ponad 2 tysiące osób

Tesco wypłaca bony z Clubcard

W całym kraju w związku z likwidacją sklepów Tesco trwają wyprzedaże. Cena części produktów została obniżona nawet o 50 procent. Jak podaje portal dlahandlu.pl, każdy klient sklepu, który w okresie rozliczeniowym uzbierał odpowiednią liczbę punktów, otrzyma bony Clubcard. 

Są one personalizowane i mogą być wykorzystane tylko raz. Bony są ważne od 12 sierpnia 2019 r. do 30 lipca 2020 r. Dodatkowo sieć przygotowała szeroką oferta kuponów. Każdy klient otrzyma w wyciągu od 6 do 12 różnego rodzaju kuponów

dlahandlu.pl

Tesco zawitało do Polski w roku 1995, dokonując zakupu sklepów trzech sieci: Minor, Madex i Savia zlokalizowanych w okręgu bielskim i wałbrzyskim. W 2018 i 2019 r. sieć rozpoczęła proces optymalizacji kosztów. Spośród ok. 450 sklepów Tesco, zlikwidowano ok. 100 z nich. W styczniu 2019 ogłoszono zamknięcie kolejnych 32 sklepów, w lipcu kolejnych ośmiu.

Zobacz także

RadioZET.pl/dlahandlu.pl