Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Piękna inicjatywa. Fani i przyjaciele pożegnają Tomasza Chadę

04.05.2018 23:00
xxx wiadomosci

Tomasz Chada zmarł w nocy z 17 na 18 marca 2018 roku. W mediach społecznościowych pojawiła się informacja o uroczystym pożegnaniu polskiego rapera. Wydarzenie będzie otwarte dla wszystkich fanów i przyjaciół rapera. 

Tomasz Chada fot. instagram.com/tomaszchada

Nie chcesz przegapić żadnej informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

Za organizację uroczystego pożegnania Tomasza Chady odpowiadają m.in. ksiądz raper Jakub Bartczak oraz znany ze współpracy z Chadą producent RX.

"

W imieniu Step Records i najbliższych osób z otoczenia Tomka, chcemy zaprosić Was na uroczyste pożegnanie Śp. Tomasza Chady. Po oficjalnym pogrzebie, w którym udział wzięli jedynie najbliżsi, poczuliśmy potrzebę zorganizowania otwartej mszy świętej mającej na celu oddanie czci i upamiętnienia Tomka przez osoby dalsze, słuchaczy, fanów czy znajomych. "

- napisano w opisie wydarzenia założonego przez wytwórnię Step Records.

Homilię wygłosi ksiądz Jakub Bartczak, a za oprawę muzyczną mszy odpowiedzialni będą: RX Produkcja, zespół oazowy Ingis Ardens oraz chór gospel Opole Youth Choir. Uroczystość ma ''stać się czasem refleksji i oddania szacunku osobie, która walczyła z swoimi problemami do samego końca''.

foto fot. Facebook screen

Ceremonia odbędzie się w Opolu w dniu 18 maja 2018 roku o godz. 19:30 w Kościele Świętego Jacka przy ulicy Tysiąclecia 11.

Tomasz Chada: kim był i co wiemy o zmarłym raperze?

RadioZET.pl/DG 

Oceń