Zamknij

Piękna inicjatywa. Fani i przyjaciele pożegnają Tomasza Chadę

Redakcja
04.05.2018 23:00
Tomasz Chada
fot. instagram.com/tomaszchada

Tomasz Chada zmarł w nocy z 17 na 18 marca 2018 roku. W mediach społecznościowych pojawiła się informacja o uroczystym pożegnaniu polskiego rapera. Wydarzenie będzie otwarte dla wszystkich fanów i przyjaciół rapera. 

Nie chcesz przegapić żadnej informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

Za organizację uroczystego pożegnania Tomasza Chady odpowiadają m.in. ksiądz raper Jakub Bartczak oraz znany ze współpracy z Chadą producent RX.

W imieniu Step Records i najbliższych osób z otoczenia Tomka, chcemy zaprosić Was na uroczyste pożegnanie Śp. Tomasza Chady. Po oficjalnym pogrzebie, w którym udział wzięli jedynie najbliżsi, poczuliśmy potrzebę zorganizowania otwartej mszy świętej mającej na celu oddanie czci i upamiętnienia Tomka przez osoby dalsze, słuchaczy, fanów czy znajomych.

- napisano w opisie wydarzenia założonego przez wytwórnię Step Records.

Zobacz także

Homilię wygłosi ksiądz Jakub Bartczak, a za oprawę muzyczną mszy odpowiedzialni będą: RX Produkcja, zespół oazowy Ingis Ardens oraz chór gospel Opole Youth Choir. Uroczystość ma ''stać się czasem refleksji i oddania szacunku osobie, która walczyła z swoimi problemami do samego końca''.

foto
fot. Facebook screen

Ceremonia odbędzie się w Opolu w dniu 18 maja 2018 roku o godz. 19:30 w Kościele Świętego Jacka przy ulicy Tysiąclecia 11.

Tomasz Chada: kim był i co wiemy o zmarłym raperze?

RadioZET.pl/DG