Kolejne zwłoki w Wiśle. Miały być w tym samym miejscu, gdzie ciało radnego PiS

21.10.2019 22:26
Kolejne zwłoki w Wiśle. Miały być w tym samym miejscu, gdzie ciało radnego PiS
fot. Darek Nowak/REPORTER

Jak informuje TVP Info, w poniedziałek w godzinach popołudniowych z Wisły w Warszawie wyłowiono kolejne zwłoki. Jak z kolei podaje portal Warszawa w Pigułce, znaleziono je w tym samym miejscu, co w sobotę ciało radnego PiS, Tomasza Jędrzejczaka.

Ciało radnego PiS z powiatu zgierskiego wyłowiono z Wisły w porcie Czerniakowskim niedaleko mostu Łazienkowskiego w sobotę.

Jak informuje portal warszawawpigulce.pl zwłoki, które odkryto w poniedziałek, miały znajdować się w tym samym miejscu co ciało radnego Prawa i Sprawiedliwości z powiatu zgierskiego, Tomasza  Jędrzejczaka – czyli właśnie w porcie Czerniakowskim, niedaleko wyżej wspomnianego mostu.

Zobacz także

Policja potwierdza znalezienie drugiego ciała

Do znalezienia drugiego ciała w późnych godzinach popołudniowych rzeczywiście doszło – potwierdziła ten fakt policja. Rzecznik KSP w Warszawie nie potwierdził jednak informacji, dotyczących dokładnego miejsca zdarzenia.

Zobacz także

- Mogę potwierdzić fakt znalezienia zwłok ludzkich oraz że trwają czynności procesowe z tym związane  - przekazał w rozmowie z telewizją publiczną nadkom. Jarosław Florczak. Jak dodał, w związku ze sprawą na razie nie może udzielić szczegółowych informacji o dokładnej lokalizacji odkrycia drugich zwłok.

Zobacz także

RadioZET.pl/TVP Info