Zamknij

Co z Tomaszem Lisem? Jest optymistyczne oświadczenie Hanny Lis

Redakcja
12.12.2019 06:40
Co z Tomaszem Lisem? Jest optymistyczne oświadczenie Hanny Lis

Tomasz Lis ma się lepiej i „wszystko jest pod kontrolą” - przekazała na twitterze Hanna Lis, po tym, jak w środę Polskę obiegła informacja, że redaktor naczelny „Newsweeka” trafił do szpitala.

Przypomnijmy, że Tomasz Lis miał przeprowadzać w Olsztynie wywiad z Pawłem Juszczyszynem - sędzią, który pod koniec listopada zażądał od Kancelarii Sejmu ujawnienia list poparcia dla członków nowej Krajowej Rady Sądownictwa. Juszczyszyn powoływał się na orzeczenie TSUE (Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej).

Plany Tomasza Lisa na ten dzień skomplikowały się, gdy nagle źle się poczuł. Były dziennikarz m.in. TVP, TVN i Polsatu według lokalnych mediów w stolicy Warmii i Mazur trafił na oddział intensywnej terapii jednego z olsztyńskich szpitali, a jego stan określano jako ciężki.

Zobacz także

W nocy ze środy na czwartek oświadczenie w sprawie dziennikarza wydała Hanna Lis, która na twitterze napisała, że „Tomek ma się dobrze”. Podziękowała też za liczne wyrazy wsparcia.

Hej Kochani. Tomek ma się dobrze i dziękuje za Wasze wyrazy wsparcia i sympatii. Wszystko jest pod kontrolą, a informacje o rzekomym „stanie ciężkim” są całkowicie nieprawdziwe. Ściskamy. 

Hanna Lis