Poseł Kukiz'15 zdradza. W lipcu nowy premier Polski

Redakcja
18.05.2017 17:36
Poseł Kukiz'15 zdradza. W lipcu nowy premier Polski
fot. Mateusz Jagielski/East News

Czy to ostatnie miesiące urzędowania premier Beaty Szydło? Tak twierdzi poseł ugrupowania Kukiz'15. Tomasz Rzymkowski zdradził informację, które miał usłyszeć w kuluarowych rozmowach z politykami PiS.

Zagłosuj

Czy Beata Szydło powinna pozostać na stanowisku premiera Polski?

Liczba głosów:

Media w Polsce od dłuższego czasu zastanawiają się, kiedy dojdzie do pierwszej rekonstrukcji składu gabinetu premier Szydło. We wtorkowej rozmowie z Polskim Radiem 24 dziennikarz ''Rzeczpospolitej'' zdradził, którzy ministrowie będą mogli pożegnać się ze swoimi resortami. Jacek Nizinkiewicz wymienił trzy nazwiska: szefa MSZ Witolda Waszczykowskiego, ministra środowiska Jana Szyszko oraz ministra infrastruktury i budownictwa Andrzeja Adamczyka.

Zaskakujące informacje na antenie telewizji Superstacja przekazał poseł Kukiz'15 Tomasz Rzymkowski. Polityk przyznał, że od lipca prezes PiS Jarosław Kaczyński zastąpi na stanowisku premiera Beatę Szydło. Na czele rządu ma stać do setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

- Od obchodów setnej rocznicy odzyskania niepodległości pozostaje już niewiele czasu do wyborów parlamentarnych. Wówczas za sterami rządu ma zasiąść Mateusz Morawiecki. Powstanie rząd techniczny – dodał w Superstacji. 

RadioZET.pl/DG