Zamknij

"Tylko nie mów nikomu" cz. 2 jeszcze w tym roku. Komentarz Tomasza Sekielskiego

12.06.2019 10:10
"Tylko nie mów nikomu" cz. 2 jeszcze w tym roku. Komentarz Tomasza Sekielskiego
fot. Youtube

Jeszcze w tym roku pojawi się druga część filmu braci Tomasza i Marka Sekielskich „Tylko nie mów nikomu” – donoszą Wirtualne Media. Jednocześnie trwają prace nad innym filmem twórców o SKOK-ach.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

„Tylko nie mów nikomu”, czyli historie o koszmarach pedofilii w polskim kościele, opowiadane po latach przez ofiary molestowania księży, wstrząsnęły Polską. Sfinansowany ze zbiórek darczyńców film został opublikowany w serwisie Youtube miesiąc temu, 11 maja. Do dziś wyświetlono go ponad 22 miliony razy.

Wszystko wskazuje, że obietnica braci Sekielskich o kontynuacji produkcji spełni się jeszcze w tym roku. Wirtualnemedia.pl piszą dziś o zaplanowanej premierze drugiej części filmu w październiku.

Mamy już całkiem niezły materiał, trwają zdjęcia

Tomasz Sekielski, w rozmowie z Wirtualnemedia.pl

Dziennikarz powiedział, iż spodziewa się premiery w październiku.

Zobacz także

Jednocześnie wspomniał, że pracuje przy filmie o innej kontrowersyjnej sprawie – kulisach funkcjonowania SKOK-ów. Ten temat ma zostać utrwalony w formie filmu na wiosnę przyszłego roku.

Sprawcy po lalach są nagrywani ukrytymi kamerami, niektórzy przyznają się do winy i przepraszają swoje ofiary, inni twierdzą, że molestowane osoby same tego chciały

RadioZET.pl/Wirtualnemedia.pl