Zamknij

Zaginęła 25-letnia Paulina. Miała jechać na uniwersytet, trwają poszukiwania

Joanna Zaremba
20.08.2020 15:48
Zaginęła 25-letnia Paulina. Miała jechać na uniwersytet, trwają poszukiwania
fot. Zaginieni-Całą Polska/Facebook

Zaginęła 25-letnia Paulina Krawczyk z Tomaszowa Mazowieckiego – alarmuje grupa poszukiwawcza "Zaginieni-Cała Polska". O pomoc w poszukiwaniach apeluje policja oraz najbliżsi zaginionej.

Zaginięcie 25-letniej Pauliny Krawczyk z Tomaszowa Mazowieckiego miało miejsce 11 sierpnia bieżącego roku. Studentka tego dnia około godziny 12.00 wsiadła do pociągu na dworcu PKP w Tomaszowie Mazowieckim i udała się w kierunku Łodzi – miała zamiar dotrzeć do dziekanatu Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Zobacz także

Ostatni logowanie jej telefonu odnotowano w miejscowości Koluszki – sprawdziła to siostra poszukiwanej. Od tej pory ślad po 25-latce zaginął, studentka nie nawiązała kontaktu z rodziną. Nie wiadomo, gdzie obecnie przebywa.

Zobacz także

Rysopis zaginionej

Zaginiona Paulina Krawczyk ma około 169 centymetrów wzrostu i krępą sylwetkę. Ma też niebieskie oczy i długie włosy kooru ciemny blond.

Zobacz także

Poniżej publikujemy zdjęcia poszukiwanej 25-latki:

paulakrawczyk1
paulakrawczyk2

fot. Zaginieni-cała Polska/Facebook

"Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu poszukiwanej proszone są o kontakt z II Komisariatem Policji Komendy Miejskiej Policji w Łodzi całodobowo pod nr tel. 47-841-15-00 lub pod nr alarmowym 112" – czytamy w komunikacie, który zamieściła grupa poszukiwawcza.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

 

RadioZET.pl/Zaginieni-Cala Polska