Obława na "sklep" z narkotykami w Toruniu. Trzech zatrzymanych

Redakcja
18.03.2017 12:51
Narkotyki
fot. Policja.pl

Mieszkanie w Toruniu, w którym w określonych godzinach sprzedawano narkotyki, zostało namierzone przez policjantów. W akcji brali udział antyterroryści i policyjne psy przeszkolone do wyszukiwania narkotyków. Zatrzymano trzech mężczyzn, którzy usłyszeli już zarzuty. 

Policjanci weszli do rzeczonego lokalu, zwanego "sklepem", skąd rozprowadzano nielegalnej substancje na terenie całego Torunia. Zatrzymali trzech podejrzanych w wieku 24, 30 i 39 lat. 

Z ustaleń organów ścigania wynika, że w mieszkaniu było pół kilo marihuany, ponad kilogram amfetaminy i ponad 1000 tabletek ekstazy. Zabezpieczono także wagi elektroniczne, woreczki strunowe i zeszyt z zapiskami dotyczącymi rozliczeń.

Wypełnij PIT-a za darmo i pomóż Fundacji Radia ZET

Operacja była wspólnym przedsięwzięciem funkcjonariuszy Komendy Wojewódzkiej Policji oraz Sekcji Antyterrorystycznej z Bydgoszczy oraz ich kolegów z Torunia. 

Sprawę prowadzi Prokuratura Okręgowa w Toruniu. Mężczyznom postawiono zarzuty wprowadzania do obrotu znacznej ilości narkotyków. Zostali oni już aresztowani na trzy miesiące.

RadioZET.pl/Policja/DW/MP