Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Toruń. Policja szuka mężczyzny, który próbował molestować 9-latkę [WIDEO]

29.10.2018 17:36
xxx wiadomosci

Policjanci poszukują mężczyzny, który na toruńskim Osiedlu Młodych próbował wykorzystać seksualnie 9-letnią dziewczynkę. Opublikowano wizerunek sprawcy napaści, którego uwieczniły kamery monitoringu. Funkcjonariusze proszą o kontakt wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informację o tym mężczyźnie.

Toruń. Policja szuka mężczyzny, który próbował molestować 9-latkę fot. KWP Bydgoszcz

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Do napaści na tle seksualnym doszło 14 października.

Portal torun.naszemiasto.pl przypomniał, że ofiarą mężczyzny padła uczennica Szkoły Podstawowej nr 7 przy ul. Bema. O niebezpiecznej sytuacji na osiedlu poinformowali placówkę rodzice. W rezultacie nauczyciele rozesłali ostrzeżenia do pozostałych rodziców.

Toruńska policja opublikowała nagranie z monitoringu jednego z miejskich autobusów, na których widać sprawcę napaści.

Poszukiwany mężczyzna jest w wieku około 30-40 lat. Jest wysoki i wysportowany. Ma krótkie, ciemne włosy z widocznymi zakolami i bez zarostu. Ubrany był w bluzkę koloru białego z długimi rękawami, spodnie jeansy koloru niebieskiego dekatyzowane oraz buty ciemne.

Policjanci proszą osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub rozpoznają osobę przedstawioną na nagraniu o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Toruniu ul. Grudziądzka 17, tel. (56) 641-26-06 i 07 albo z numerem alarmowym 997 i 112.

RadioZET.pl/Torun.naszemiasto.pl/PTD

Oceń