Zamknij

Tragedia koło Kętrzyna. Z zatopionego samochodu wydobyto ciało mężczyzny

PAP
24.09.2022 20:50

Z zatopionego w stawie auta strażacy wydobyli 47-letniego mężczyznę, służby medyczne stwierdziły jego zgon - poinformował PAP oficer prasowy straży pożarnej w Kętrzynie st. kpt. Kamil Golon. Do tragicznego zdarzenia doszło w pobliżu drogi wojewódzkiej Kętrzyn-Mrągowo.

Wypadek koło Kętrzyna - zdjęcie ilustracyjne
fot. Lukasz Solski/East News

Strażacy z Kętrzyna w woj. warmińsko-mazurskim otrzymali w sobotę wiadomość o samochodzie zatopionym w stawie na terenie zorganizowanego łowiska. - Auto osobowe było przewrócone do góry kołami, koła wystawały nad powierzchnię wody - poinformował PAP oficer prasowy straży pożarnej w Kętrzynie st. kpt. Kamil Golon.  

Dodał, że strażacy weszli do stawu i oprócz samochodu zobaczyli także zatopioną przyczepkę, ta nie była umocowana do auta. - W samochodzie zobaczono mężczyznę, dlatego niezwłocznie wydobyto go na zewnątrz. Strażacy prowadzili reanimację, ale służby medyczne, które przyjechały na miejsce stwierdziły zgon 47-latka - podał rzecznik kętrzyńskich strażaków.

Wypadek k. Kętrzyna. Nie żyje 47-latek

Na miejscu pracowała policja i prokuratura - te służby będą ustalać, co się stało. Staw, z którego wydobyto ciało mężczyzny, znajduje się w pobliżu drogi wojewódzkiej Kętrzyn-Mrągowo. Według osób obecnych na miejscu zdarzenia nie było widać uszkodzenia ogrodzenia, czy innych śladów, które świadczyłyby o tym, że auto zjechało z drogi do stawu.
 
Strażacy wydobyli z wody także osobowe auto, w którym znaleziono ciało mężczyzny.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

 
RadioZET.pl/PAP - Joanna Kiewisz-Wojciechowska