Zamknij

Tragedia na Mazurach. Kierowca potrącił nastolatki na rolkach. Obie nie żyją

Redakcja
04.04.2018 16:07
Śmierć na drodze
fot. Facebook

Tragedia we wsi Łąkorz na Mazurach. Dwie 16-latki zostały potrącone przez kierowcę audi. Jak dowiedziało się Radio ZET biegli wykryli w jego organizmie THC, Amfetaminę, Metadon i Extasy.

We wtorkowy wieczór, 3 kwietnia, kierowca audi potrącił dwie 16-latki w miejscowości, w której mieszkały. Mężczyzna usłyszał już zarzuty spowodowania śmiertelnego wypadku pod wpływem substancji odurzających. Na razie śledczy nie informują czy przyznał się do zarzutów.

Potrącił nastolatki na rolkach

Na miejsce przyleciał śmigłowiec LPR, który miał przetransportować ranną do szpitala w Grudziądzu. Jedna z potrąconych zmarła na miejscu, a druga mimo niemal natychmiastowej reanimacji również nie przeżyła. Obie uczyły się w szkole średniej w Bielicach.

Tragedia we wsi Łąkorz

Mieszkańcy Łąkorza i okolic są wstrząśnięci tym, co się stało. Wkrótce udało się zatrzymać kierowcę audi. — Mężczyzna był trzeźwy, ale badanie moczu wykazało, że mógł znajdować się pod wpływem substancji psychoaktywnych — mówiła oficer prasowa KPP w Nowym Mieście Lubawskim. 28-latek odpowie za wszystko przed sądem.

Tymczasem w USA:

Zobacz także

RadioZET.pl/BiskupiecPomorski.wm.pl/mg,strz