Mąż po powrocie do domu znalazł ciało żony i trójki dzieci

Redakcja
07.03.2018 08:17
Policja
fot. Flickr

Ciała żony i trójki dzieci zostały znalezione przez męża w domu w jednej z miejscowości w gm. Skawina k. Krakowa — poinformował rzecznik małopolskiej policji Sebastian Gleń.

Policja podała, że 41-letni mężczyzna po powrocie z pracy do domu znalazł powieszone ciało 36-letniej żony, a w łóżeczkach ciała trójki dzieci w wieku od 4 do 12 lat, bez widocznych śladów obrażeń. Funkcjonariusze na miejscu prowadzą czynności śledcze. Nie podają dalszych szczegółów tragedii.

Do zdarzenia doszło w Zelczynie koło Krakowa.

To kolejna w ostatnim czasie tragedia rodzinna. Kilka tygodni temu w Lubinie doszło do śmierci dwójki dzieci w wieku 13 miesięcy i 12 lat. Ich matka trafiła do szpitala w ciężkim stanie.

W domu jednorodzinnym w Kozienicach na Mazowszu znaleziono ciała rodziców i dwójki kilkuletnich dzieci. Mężczyzna, który zabił całą swoją rodzinę, a później popełnił samobójstwo, był nauczycielem w gimnazjum. Motywem zabójstwa mogła być zazdrość. W Tarnowskich Górach matka najpierw zabiła syna, a potem popełniła samobójstwo. Jak ustaliła prokuratura, było to najpewniej tak zwane samobójstwo rozszerzone.

RadioZET.pl/pap/maal