Zamknij

Tragedia w Mieleszynie. Mężczyzna zabity nożem

Redakcja
30.09.2018 14:54
Nożownik
fot. Shutterstock

W Mieleszynie koło Gniezna w Wielkopolsce, w nocy z soboty na niedzielę, od ciosu nożem zginął 28-latek.

Policja zatrzymała dwóch mężczyzn. Obecnie trwa ustalanie przebiegu zdarzenia. Policja nie zdradza szczegółów zdarzenia.

Śledztwo prowadzone jest pod nadzorem gnieźnieńskiej prokuratury.

Stanowisko prokuratury:

"Prokuratura Rejonowa w Gnieźnie prowadzi śledztwo w sprawie zabójstwa jakie miało miejsce w dniu 30 września 2018r. przed klubem "Ex" w miejscowości Mieleszyn. Jak ustalono, na parkingu przed klubem doszło do kłótni między grupą mężczyzn. W pewnym momencie 39 letni mieszkaniec Konina Tomasz Ł. zadał pokrzywdzonemu 2 ciosy nożem w lewą stronę klatki piersiowej oraz w lewe ramię. Ostrze trafiło w serce i zraniony mężczyzna zmarł na skutek masywnego krwotoku wewnętrznego. Będący w towarzystwie sprawcy 37 letni mieszkaniec tego samego miasta Adrian K. przejął od sprawcy nóż i go ukrył. Krótko po zdarzeniu obaj mężczyźni zostali zatrzymani przez pracowników ochrony i przypadkowych przechodniów a następnie oddani w ręce Policji.
Tomaszowi L. został przedstawiony zarzut zabójstwa, lekkiego uszkodzenia ciała oraz naruszenia nietykalności cielesnej zaś Adrianowi K. zarzut utrudniania postępowania karnego.
Na wniosek prokuratury Rejonowej w Gnieźnie obaj mężczyźni zostali tymczasowo aresztowani na okres 3 miesięcy."

C