Zamknij

Tragedia w Rybniku. 17-latka znaleziona martwa przy garażach

Redakcja
05.02.2018 22:45
Tragedia w Rybniku. 17-latka znaleziona martwa przy garażach
fot. Facebook

17-letnia Alicja wyszła na imprezę urodzinową do klubu w Rybniku. To miała być zwyczajna „osiemnastka” ze znajomymi. Nastolatka miała nocować u koleżanki. Niestety skończyło się tragicznie i jej ciało znaleziono przy garażach. Reporterom „Faktu” udało się dotrzeć do matki dziewczyny i porozmawiać z nią.

Zagłosuj

Czy za morderstwo powinna być kara śmierci?

Liczba głosów:

Alicja na imprezie była z grupą znajomych. Wcześniej obiecała mamie, że będzie spała u koleżanki. Kobieta zaczęła się denerwować, gdy nie odbierała telefonów. Po kilku godzinach do drzwi zapukali policjanci, mówiąc, że córka została znaleziona martwa z poszarpanymi ubraniami, co może sugerować seksualny podtekst zbrodni.

Tragedia w Rybniku

Śmierć zjawiskowej 17-latki z Rybnika owiana jest tajemnicą. — Miała wyjść z klubu z innymi i przespać się u koleżanki. Nie chciała, została dłużej. Później gdzieś krążyła, była na jakiejś „domówce” i znowu wróciła do klubu. Tutaj już nikogo nie było ze znajomych. Gdy wychodziła, przed klubem była szarpanina między dwoma mężczyznami, jednego z nich poznała i rozdzieliła. To on miał jej pomóc wrócić do domu. Co się później stało, nie mam zielonego pojęcia — mówi matka w rozmowie z reporterem „Faktu”.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku.

Ciało z poszarpanymi ubraniami

Policja i prokuratura jak na razie nie chcą zdradzać okoliczności śledztwa. Nieoficjalne doniesienia mówią, że w tej sprawie zatrzymano już jednego mężczyznę. — To jest brat znajomej córki. Nie znam nazwiska — mówi pani Renata. We wtorek policja i prokuratura mają wydać oficjalny komunikat.

Zobacz także

RadioZET.pl/Fakt24.pl/strz