Zamknij

Tragiczny wypadek. Matka osierociła czworo dzieci. Trwa zbiórka pieniędzy

29.09.2022 11:44

Matka czworga dzieci zginęła w wypadku w miejscowości Nowa Wieś pod Koninem. Przyjaciele zmarłej kobiety uruchomili w sieci zbiórkę pieniędzy dla sierot.

Wypadek w miejscowości Nowa Wieś
fot. PSP w Koninie

Do tragicznego wypadku doszło w sobotę 24 września. W miejscowości Nowa Wieś w Wielkopolsce zderzyły się dwa samochody osobowe, którymi podróżowały łącznie cztery osoby – poinformowała PSP w Koninie.

Matka osierociła czworo dzieci. Ruszyła zbiórka pieniędzy

W akcji ratunkowej brali udział strażacy oraz ratownicy Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Kierującą samochodem marki Renault wyciągnięto z pojazdu przy pomocy urządzeń hydraulicznych. Pasażerka opuściła samochód o własnych siłach. Udzielenia pomocy nie wymagał również pasażer audi.

Kierowcy obu pojazdów zostali przetransportowani do szpitali. Niestety lekarzom nie udało się uratować życia kobiety. Osierociła czworo dzieci, w tym troje nieletnich. Przyjaciele zmarłej kobiety uruchomili w sieci zbiórkę pieniędzy dla sierot. Cel to 50 tys. złotych.

"Organizujemy zbiórkę pieniędzy dla osieroconych dzieci naszej ukochanej przyjaciółki Ani, która zginęła w wypadku samochodowym. Wychowywała je sama. Zawsze starała się pomóc każdemu, kto tego potrzebował. Wiemy i wierzymy, że wszyscy połączymy siły i pomożemy dzieciaczkom. Dziękujemy za każdą pomoc w imieniu dzieci" – napisali. 

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl