Zamknij

Trzaskowski chwali Lecha Kaczyńskiego

Redakcja
21.08.2018 22:40
Trzaskowski chwali Lecha Kaczyńskiego
fot. Andrzej Iwańczuk/EastNews

- Warszawa za Lecha Kaczyńskiego rozwijała się powoli, ale kilka rzeczy zostało zrobionych dobrze – powiedział w „Faktach po faktach” w TVN24 Rafał Trzaskowski. Wśród osiągnięć Kaczyńskiego wymienił m.in. budowę Muzeum Powstania Warszawskiego.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta stolicy komentował ostatnie sondaże, w których coraz lepsze notowania uzyskuje Patryk Jaki. - Od razu było dla mnie jasne, że trzeba walczyć do końca, że to będą trudne wybory. Każdy sondaż powinien mobilizować do pracy – przyznał. 

Zobacz także

Do pojawiających porównań jego kampanii do kampanii Bronisława Komorowskiego Trzaskowski podchodzi z dystansem. - Ja to codziennie słyszę od TVP Info, to pytanie o Bronisława Komorowskiego. Wydaje mi się ono nieuprawnione. Walka będzie wyrównana, ale wierzę że wygram, bo nie sądzę, żeby Polacy trzeci raz nabrali się na Jarosława Kaczyńskiego – stwierdził. 

Trzaskowski pozytywnie wypowiedział się także o prezydenturze Lecha Kaczyńskiego w Warszawie. - Warszawa za Lecha Kaczyńskiego rozwijała się powoli, ale kilka rzeczy zostało zrobionych dobrze – dodał.

- Wygramy te wybory, później wygramy wybory parlamentarne i rozliczymy PiS z łamania konstytucji – zapowiedział Trzaskowski.

RadioZet.pl/TVN24/bm