Zamknij

Nie żyją dzieci w wieku 3 i 5 lat. Miały rany kłute, to prawdopodobnie zabójstwo

PAP
05.02.2021 12:23
Zdjęcie ilustracyjne
fot. Damian Klamka/East News

Nie żyje dwójka dzieci z miejscowości Turzany. Chłopcy w wieku 3 i 5 lat zostali znalezieni martwi, według nieoficjalnych informacji mieli rany kłute. Najprawdopodobniej doszło do zabójstwa - podaje policja.

Nie żyją dzieci z miejscowości Turzany w gminie Inowrocław (Kujawsko-Pomorskie). To dwóch chłopców, w wieku 3 i 5 lat. Ich ciała policjanci znaleźli w mieszkaniu. Rany wskazują, że bardzo prawdopodobne jest zabójstwo. Jak przekazała PAP policja - trwają czynności w tej sprawie pod nadzorem prokuratora. Policja informację o tej tragedii uzyskała o godzinie 9.30 w piątek.

Turzany. Nie żyje dwójka dzieci w wieku 3 i 5 lat. Mogło dojść do zabójstwa

Wyjaśniamy okoliczności śmierci dwójki dzieci w wieku 3 i 5 lat. Śledztwo prowadzi policja pod ścisłym nadzorem inowrocławskiej prokuratury. W mieszkaniu w miejscowości Turzany w gminie Inowrocław ujawniono zwłoki dzieci. Śmierć potwierdził lekarz. Oględziny i rany na ich ciele wskazują na możliwość przyczynienia się kogoś do ich zgonu. Rany mogły przyczynić się do ich śmierci - poinformowała rzecznik prasowa inowrocławskiej policji asp. sztab. Izabella Drobniecka.

Polskiej Agencji Prasowej udało się ustalić nieoficjalnie, że dzieci miały rany kłute na ciele. PAP ustaliła także, że 37-letnia matka dzieci leczyła się psychiatrycznie. Jedna z hipotez zakłada, iż to ona mogła zabić dzieci. 48-letni mąż kobiety w trakcie zdarzenia nie przebywał w mieszkaniu. Na miejscu trwają czynności policyjne pod nadzorem prokuratora.

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

RadioZET.pl/PAP