Zamknij

Śmiertelny wypadek na drodze. Nie żyje 30-latek. "Zjechał do rowu i dachował"

08.11.2021 09:50

Na drodze S8 w okolicach Wyszkowa (woj. mazowieckie) doszło do śmiertelnego wypadku. Samochód osobowy zjechał do rowu i dachował. Niestety, w zdarzeniu śmierć poniósł 30-letni mężczyzna kierujący autem. 

Wypadek
fot. Twitter/Policja Mazowsze

Do wypadku doszło w niedzielę wieczorem na drodze S8 w kierunku Białegostoku, w miejscowości Turzyn-Kolonia, pomiędzy Wyszkowem a Ostrowią Mazowiecką.

Turzyn. Śmiertelny wypadek na S8. Nie żyje 30-latek

- Z niewyjaśnionych przyczyn 30-letni kierujący land roverem obywatel Szwecji zjechał do rowu i dachował - powiedział w rozmowie z PAP oficer prasowy komendanta powiatowego policji w Wyszkowie kom. Damian Wroczyński.

Jeszcze w niedzielę Mazowiecka Policja opublikowała na Twitterze zdjęcie z miejsca zdarzenia:

Jak przekazał policjant, mężczyzna nie żyje. Na miejsce dotarł także prokurator, przesłuchano m.in. świadków zdarzenia. Kierowcy jadący S8 w kierunku Białegostoku musieli liczyć się z utrudnieniami, które trwały kilka godzin. 

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP (M. Stańczyk)/Mazowiecka Policja