Zamknij

Siłą wciągnął 13-latkę do samochodu. Widziałeś go?

27.06.2019 18:51
Tychy. Siłą wciągnął 13-latkę do samochodu. Widziałeś go? [RYSOPIS]
fot. Komenda Miejska Policji w Tychach

Kryminalni z Tychów prowadzą dochodzenie w sprawie próby uprowadzenia 13-latki. W sieci opublikowali portret pamięciowy podejrzanego.

Do próby porwania 13-letniej dziewczynki miało dojść w Tychach 4 maja, ale rysopis mężczyzny udostępniono dopiero teraz.

Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, kierowca ciemnego Seata Leona z przyciemnianymi z tyłu szybami zatrzymał 13-latkę około godz. 20.30 na przystanku autobusowym przy ul. Oświęcimskiej, w rejonie osiedla Homera i wbrew jej woli „zaciągnął” ją do samochodu. Nastolatce udało się uciec. Wiadomo, że kierowca odjechał w kierunku Bierunia.

Próbował uprowadzić 13-latkę? Jest rysopis

Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Tychach przekazali w czwartek, że mężczyzna ma około 28-33 lat, 183 cm wzrostu, owalna twarz i prawdopodobnie piwne oczy. Poszukiwanego wyróżniają piegi na czole i policzkach, a także ciemne znamię w okolicy prawego oka.

Służby apelują o pomoc zarówno do świadków jak i wszystkich osób, które mogą znać tożsamość i miejsce pobytu podejrzewanego mężczyzny. Na informacje czekają pod adresem mailowym kryminalny@tychy.ka.policja.gov.pl i pod numerami telefonu 32 325 62 80 i 997.

Zobacz także

RadioZET.pl/Komenda Miejska Policji w Tychach