Zamknij

Ciało dwudziestokilkuletniej kobiety zawinięte w folię. 40-latek na cmentarzu czekał na policję

23.11.2021 16:31
policja
fot. Damian Klamka/East News

Zawinięte w folię ciało młodej kobiety znaleziono w jednym z mieszkań w Tychach. Sprawcą zbrodni miał być 40-letni znajomy ofiary. Został zatrzymany na cmentarzu, gdzie czekał na policję. 

Ciało kobiety w wieku około 25-30 lat znaleziono we wtorek w jednym z mieszkań przy ul. Sienkiewicza w Tychach. W rozmowie z RadioZET.pl policja potwierdziła, że faktycznie znaleziono tam ciało kobiety, nie chciała jednak zdradzić więcej szczegółów. - Na ten moment trwają czynności związane z wyjaśnieniem okoliczności zdarzenia - przekazała nam asp. szt. Barbara Kołodziejczyk z biura prasowego Komendy Miejskiej Policji w Tychach.

Zbrodnia w Tychach, znaleziono ciało młodej kobiety

Z nieoficjalnych ustaleń lokalnego portalu 112Tychy.pl wynika, że znalezione w mieszkaniu ciało kobiety było owinięte w folię. O zbrodni służby miał poinformować około 40-letni mężczyzna. Został zatrzymany w rejonie cmentarza w Knurowie, gdzie sam czekał na policję.  

Sprawą zajmuje się miejscowa prokuratura rejonowa. Dokładne przyczyny śmierci kobiety ma wyjaśnić zlecona już sekcja zwłok.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/112Tychy.pl