Zamknij

Tylko nie mów nikomu, 2. część - kiedy premiera kolejnej części filmu Sekielskiego?

13.06.2019 09:53

Kiedy 2. część filmu "Tylko nie mów nikomu" Sekielskiego? Wstrząsający dokument o pedofilii w Kościele "Tylko nie mów nikomu" opublikowany został w serwisie YouTube 11 maja, a po dwóch dobach obejrzało go blisko 7,8 mln osób. Bracia Sekielscy zdradzili, że planują nakręcenie drugiej części filmu. Szczegółowe informacje o kontynuacji dokumentu można znaleźć poniżej.

Tylko nie mów nikomu, 2. część - kiedy premiera kolejnej części dokumentu?
fot. Facebook.com/Sekielski/

"Tylko nie mów nikomu", część 2 - kiedy premiera kolejnej części filmu i czy będzie kontynuacja? Gdzie będzie można obejrzeć kolejny dokument? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania i sprawdzamy, co już wiadomo o filmie "Tylko nie mów nikomu 2" Sekielskiego.

"Tylko nie mów nikomu", 2. część - kiedy premiera kolejnej części filmu i czy powstanie?

Wstrząsający dokument braci Sekielskich "Tylko nie mów nikomu" o pedofilii w Kościele wywołał ogromne zainteresowanie. Film opublikowany został w serwisie YouTube w sobotę, 11 maja, a po dwóch dobach zebrał blisko 7,8 mln wyświetleń. Dokument opowiada o przypadkach molestowania seksualnego dzieci i młodych ludzi przez księży - w filmie "Tylko nie mów nikomu" występują ofiary molestowania przez osoby duchowne, a każda z nich opowiada swoją historię oraz opisuje, jakie piętno odcisnęło to na jej życiu. Są to zarówno historie sprzed wielu lat, które już były ujawnione, ale i też nowe - dotąd nieopisywane. 

"Tylko nie mów nikomu". Obejrzyj wstrząsający dokument Tomasza Sekielskiego o pedofilii w Kościele

Sekielski zdradził, że powstanie 2. część "Tylko nie mów nikomu"Będzie kontynuacja "Tylko nie mów nikomu", bo mamy jeszcze historie, które chcemy opowiedzieć. Jesteśmy to winni osobom, które opowiedziały nam o swoich dramatach. Czujemy odpowiedzialność - mówił dziennikarz na antenie PolsatNews.

Kiedy 2. część "Tylko nie mów nikomu" Sekielskiego?

Coraz więcej wiadomo o kontynuacji filmu "Tylko nie mów nikomu". Sekielski oświadczył, że tak jak poprzednio chce, by była to produkcja niezależna, jednocześnie apelując do internautów o wpłacanie darowizn. Równocześnie Sekielscy zbierają też fundusze na kolejny film, o aferach Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo-Kredytowych.

"Tylko nie mów nikomu" - Sekielski: księża z filmu współpracowali z SB

Ten film został w całości sfinansowany ze zbiórki. W toku prac zgłosiło się do nas wiele ofiar, których historie nie znalazły się w tym dokumencie. Dotarły do nas nowe, szokujące dowody w tych sprawach. Dlatego zamierzamy nakręcić kontynuację i tak jak poprzednio chcemy, aby była to produkcja niezależna - czytamy w opisie filmu "Tylko nie mów nikomu" na YouTube.

Premiera 2. części "Tylko nie mów nikomu" zaplanowana jest na październik 2019 roku.

Bracia Sekielscy i miliony odsłon filmu o pedofilii w Kościele. „Nic nie zarobimy”

RadioZET.pl/JW