Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

UFO nad Polską? Mieszkańcy północnego Mazowsza obserwują tajemnicze zjawiska [WIDEO]

17.03.2019 11:16
xxx wiadomosci

Według tropicieli UFO mają to być najliczniejsze od 20 lat manifestacje niezidentyfikowanych obiektów latających. Mieszkańcy północnego Mazowsza od kilku tygodni obserwują na niebie pomarańczowe światła. W ten weekend grupa amatorów badaczy patroluje wieczorami okolice Nasielska, Płońska i Ciechanowa, licząc na zrobienie kolejnych zdjęć.

UFO nad Polską? Mieszkańcy północnego Mazowsza obserwują tajemnicze zjawiska [WIDEO] fot. YouTube/UFOAlarm

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

W internecie pojawiło się już kilka filmów z wcześniejszych obserwacji.

Do badaczy UFO zgłosiło się już ponad 80 świadków. Ich relacje są spisywane, a na mapę nanoszone są kolejne miejsca obserwacji. Świadkowie przekonują, że światła na pewno nie są wojskowymi flarami z samolotów. 

Zagłosuj

Wierzysz w UFO?

Badacze Niezidentyfikowanych Obiektów Latających chcą wszystkie relacje świadków wysłać do służb odpowiedzialnych za przestrzeń powietrzną kraju, razem z zawiadomieniem o niepokojących zjawiskach.

- Zjawisko ma charakter masowy i powtarzalny. Musimy zapytać władz o to, co się dzieje - mówi znany badacz UFO Janusz Zagórski.

Światła pojawiają się w całkowitej ciszy, brakuje im dymów, które wydzielają palące się race. Poruszają się w poziomie i nie opadają do ziemi. 

RadioZET.pl/MariuszGierszewski/BM

Oceń
Tagi