Zamknij

"Ucho Prezesa" wraca po wakacjach. Andrzej Seweryn w odwiedzinach u prezesa

Redakcja
14.09.2017 12:03
"Ucho Prezesa" wraca po wakacjach. Andrzej Seweryn w odwiedzinach u prezesa
fot. Youtube screen

Satyryczny serial "Ucho Prezesa" wraca na wakacjach. Pierwszy odcinek jest już dostępny w serwisie YouTube. W poczekalni obok Pani Basi widać, że kogoś brakuje. Kto odwiedzi prezesa?

Do obsady "Ucha Prezesa" dołączył Andrzej Seweryn. Wcielił się w rolę Jarosława Gowina. 

Pierwszy odcinek skupia się na tym, czym Polska żyła w wakacje. Prezes jest oburzony wetem prezydenta, Gowin apeluje o zrezygnowanie z brutalizacji języka, a pani Basia tęskni za wiecznie przesiadującym w poczekalni Adrianem (teraz już Andrzejem), który nieoczekiwanie wybił się na niepodległość. 

Z kolei Mariusz pociesza prezesa zapewniając, że w protestach biorą udział nastoletni komuniści, a sprzeciwia się tylko Targowica. Gowin zaś narzeka na bóle kręgosłupa. 

To nie jedyny gość, który pojawia się na Nowogrodzkiej. Pani Basia wita też ministra sprawiedliwości i pewnego słynnego prokuratora, który rozpływa się nad swoją karierą w PRL-u. 

„Ucho prezesa” to satyra polityczna stworzona przez Roberta Górskiego, lidera Kabaretu Moralnego Niepokoju. Odcinki pojawiają się na platformie Showmax. Potem, z tygodniowym opóźnieniem, internauci mają do niego darmowy dostęp w serwisie YouTube. 

RadioZET.pl/KM