Zamknij

Urszula Staniszewska nie żyje. Dziennikarka portalu tokfm.pl miała 42 lata

08.11.2022 08:35

Urszula Staniszewska nie żyje. Dziennikarka pracowała w portalu radia TOK FM. Informację o jej śmierci przekazała redakcja. “Będzie nam Cię, Ula, bardzo brakować” - napisali

Urszula Staniszewska
fot. tokfm.pl

Urszula Staniszewska pracowała w portalu radia TOK FM od września 2019 roku. Redakcja poinformowała o jej śmierci w poniedziałek wieczorem. Staniszewska miała 42 lata.

Dziennikarka najpierw pisała i redagowała teksty, a później zajęła się projektami specjalnymi. “Była w tym świetna - doskonale zorganizowana, pomysłowa, w mig zjednywała sobie ludzi. Załatwiała sprawy niezałatwialne. Zawsze pomocna, opanowana, życzliwa” - czytamy na tokfm.pl.

Urszula Staniszewska nie żyje

Zanim Staniszewska trafiła do portalu TOK FM, pracowała m.in. w Fundacji Rozwoju Kultury Fizycznej jako Community Manager, a także w natemat.pl. Karierę zaczęła w Agorze jako redaktorka internetowa. W przeszłości była też związana z Fundacją Instytut Studiów Wschodnich.

Koleżanki i koledzy z redakcji pożegnali Staniszewską na stronie portalu. “Nigdy nie zapomnimy Jej cudownego «Czeeeść», z tym przeciągłym, optymistycznie skaczącym «e». Jej stonowanego, ale jakże celnego poczucia humoru, promiennego uśmiechu. Optymizmu. Będzie nam Cię, Ula, bardzo brakować” - napisali.

RadioZET.pl/tokfm.pl/Wirtualnemedia.pl/Press.pl