Zamknij

Napad seksualny na plaży w Ustce. Zaatakował spacerującą kobietę [FOTO]

Redakcja
20.06.2018 20:10
Napad seksualny na plaży w Ustce. Zaatakował spacerującą kobietę [FOTO]
fot. KMP Słupsk

Policjanci apelują do wszystkich osób, które rozpoznają mężczyznę podejrzewanego o dokonanie przestępstwa innej czynności seksualnej plaży w Ustce. Śledczy proszą o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komisariatem Policji w Ustce.

Chcesz śledzić takie informacje? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Policjanci z Komisariatu w Ustce prowadzą postępowanie w sprawie przestępstwa „doprowadzenia do innej czynności seksualnej”. Do zdarzenia doszło 17 czerwca 2018 roku, o godzinie 7:45, na plaży na odcinku pomiędzy Ustką a Orzechowem.

Atak seksualny na plaży w Ustce 

Mężczyzna, używając przemocy, zaatakował spacerującą po plaży kobietę, złapał ją za szyję, przewrócił i szarpiąc za ubranie, próbował doprowadzić ją do innej czynności seksualnej. Pokrzywdzona, broniąc się, zdołała uciec – informują śledczy. 

Zobacz także

Działania policjantów z Ustki wsparte funkcjonariuszami Straży Granicznej oraz Straży Gminy Ustka doprowadziły do zabezpieczenia zapisu monitoringu, na którym nagrany jest uciekający sprawca. Śledczy ustalili, iż jest to mężczyzna w wieku około 30 lat, wzrostu około 180 cm, ma włosy ciemne, krótko ostrzyżone. Ubrany był w czerwoną koszulę, czarne spodenki przed kolano oraz sportowe czarne buty i czarne skarpetki.

fot
fot. KMP Słupsk

Policja apeluje do wszystkich osób, które rozpoznają mężczyznę, o kontakt telefoniczny z Komisariatem Policji w Ustce pod nr telefonu 59-815-27-00 lub z inną, najbliższą jednostką Policji. Można też dzwonić pod numery 997 i 112.

RadioZET.pl/DG