Zamknij

Tragiczny wypadek na stoku. Nie żyje młody narciarz. "Zjechał z trasy i uderzył w przeszkodę"

16.02.2022 15:31

32-letni narciarz ze Słowacji zginął tragicznie na stoku narciarskim w Ustroniu (woj. śląskie). Według ustaleń służb mężczyzna miał zjechać z trasy, a następnie zderzyć się z przeszkodą. 

Wypadek
fot. Monkpress/East News (zdjęcie poglądowe)

Do tego tragicznego wypadku, o którym poinformowało "Radia Szczecin", doszło w środę ok. godz. 10 na stoku narciarskim w Ustroniu (woj. śląskie).

Ustroń. Wypadek na stoku. Nie żyje młody narciarz

Jak podaje stacja, poszkodowany to 32-letni obywatel Słowacji, który zjeżdżał z Czantorii - szczytu granicznego między Polską a Czechami. 

Według ustaleń "RS" mężczyzna "miał zjechać z trasy i uderzyć w przeszkodę". Natychmiast wezwano pomoc, na miejsce dotarli także funkcjonariusze z patrolu narciarskiego. 

Niestety, 32-latka nie udało się uratować. Policja z Cieszyna (Ustroń leży w powiecie cieszyńskim) będzie teraz ustalać przyczyny oraz dokładne okoliczności zdarzenia. 

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/Radio Szczecin