Zamknij

Morze wyrzuciło ludzkie zwłoki na brzeg. Policja nie była w stanie ustalić płci

07.04.2021 13:20
Ustronie Morskie
fot. Facebook/Ochotnicza Straż Pożarna w Ustroniu Morskim

Na plaży przy przystani rybackiej w Ustroniu Morskim (woj. zachodniopomorskie) znaleziono ludzkie zwłoki, które Bałtyk wyrzucił na brzeg. Ciało, decyzją prokuratora, zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych.

Ustronie Morskie - to właśnie w tej nadmorskiej miejscowości, na plaży przy przystani morskiej, znaleziono we wtorek rano ludzkie zwłoki, które Bałtyk wyrzucił na brzeg. O sprawie poinformowała w rozmowie z Polską Agencją Prasową  sierż. Karolina Seeman - oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu.

Ustronie Morskie. Morze wyrzuciło zwłoki na brzeg

Zwłoki były w stanie rozkładu. Nie było możliwości dokonania nawet wstępnych ustaleń co do tożsamości osoby zmarłej i okoliczności jej śmierci. Jak podaje Radio Szczecin, policjanci, którzy zabezpieczali teren, nie byli w stanie określić nawet płci osoby zmarłej. 

W akcji brali udział także strażacy z ustrońskiej Ochotniczej Straży Pożarnej, na której profilu w mediach społecznościowych znaleźć można zdjęcia z miejsca zdarzenia:

- Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych – powiedziała sierż. Seemann w rozmowie z PAP. Postępowanie w sprawie prowadzi obecnie kołobrzeska policja pod nadzorem prokuratury rejonowej.

RadioZET.pl/PAP/Facebook/Radio Szczecin