Uwaga kierowcy! Ogromne korki na drogach w Polsce

Redakcja
28.09.2018 21:48
Uwaga kierowcy! Ogromne korki na drogach w Polsce
fot. Piotr Kamionka/East News

Korek na autostradzie A4, w kierunku Krakowa od strony Katowic spowodowany kolizją sześciu samochodów – taką informację otrzymaliśmy wieczorem na Czerwony Telefon Radia ZET. Utrudnienia dotyczą jeszcze paru większych tras w Polsce.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Autostrada A4 jest całkowicie zakorkowana na odcinku Kraków- Katowice. Doszło do kolizji sześciu aut i – jak dowiedziało się Radio ZET – na miejscu wypadku jest już policja. Na razie nie wiadomo, ile potrwa blokada.

Zobacz także

Utrudnienia w okolicy Wrocławia

Kierowcy napotkają również problemy na trasie S8, na wysokości Wrocławia. Dokładnie na odcinku Wrocław Północ- Wrocław Psie Pole doszło do poważnego zderzenie dwóch pojazdów.

Zobacz także

Zablokowane są dwa pasy jezdni w stronę Warszawy, ruch puszczany jest pasem awaryjnym i może być tak jeszcze przez dwie godziny.

Protest w Kałuszynie

Jak z kolei poinformował Radio ZET jeden z kierowców, ogromny korek utworzył się również na autostradzie A2  z Warszawy w stronę Terespola, przed Kałuszynem.

Zobacz także

Mieszkańcy miejscowości blokują ulicę w ramach strajku – społeczny komitet protestuje przeciw budowie linii wysokiego napięcia.

RadioZET/JZ