Policjant zginął w wypadku. Pełnił służbę na motocyklu

Redakcja
13.07.2018 11:56
Policjant
fot. Damian Klamka/East News

W wypadku zginął policjant z Komendy Powiatowej Policji w Chełmnie (woj. kujawsko-pomorskie), który pełnił służbę na motocyklu – poinformowała w piątek Komenda Główna Policji. Policja poszukuje świadków tego zdarzenia.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

KGP poinformowała na swojej stronie internetowej, że do wypadku doszło na drodze krajowej nr 55, około godz. 7.40, w miejscowości Wabcz.

„Z nieustalonych na tę chwilę przyczyn doszło do wypadku drogowego z udziałem funkcjonariusza pełniącego służbę na motocyklu. Niestety, pomimo przeprowadzonej akcji ratunkowej i podjętej reanimacji, naszego Kolegi nie udało się uratować. Szczegółowe okoliczności i przyczyny tego zdarzenia są wyjaśniane na miejscu przez policjantów pod nadzorem prokuratora” – czytamy w komunikacie.

Zobacz także

Policjant miał 31 lat. W policji pracował od lutego 2007 roku. Pozostawił żonę i dwójkę dzieci. Rodzina została objęta opieką psychologa.

Rodzinie, najbliższym i przyjaciołom kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia w imieniu własnym, kierownictwa, policjantów i pracowników cywilnych złożył Komendant Główny Policji nadinsp. Jarosław Szymczyk.

RadioZET.pl/PAP/DG