Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Policjant zginął w wypadku. Pełnił służbę na motocyklu

13.07.2018 11:56
xxx wiadomosci

W wypadku zginął policjant z Komendy Powiatowej Policji w Chełmnie (woj. kujawsko-pomorskie), który pełnił służbę na motocyklu – poinformowała w piątek Komenda Główna Policji. Policja poszukuje świadków tego zdarzenia.

Policjant fot. Damian Klamka/East News

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

KGP poinformowała na swojej stronie internetowej, że do wypadku doszło na drodze krajowej nr 55, około godz. 7.40, w miejscowości Wabcz.

„Z nieustalonych na tę chwilę przyczyn doszło do wypadku drogowego z udziałem funkcjonariusza pełniącego służbę na motocyklu. Niestety, pomimo przeprowadzonej akcji ratunkowej i podjętej reanimacji, naszego Kolegi nie udało się uratować. Szczegółowe okoliczności i przyczyny tego zdarzenia są wyjaśniane na miejscu przez policjantów pod nadzorem prokuratora” – czytamy w komunikacie.

Policjant miał 31 lat. W policji pracował od lutego 2007 roku. Pozostawił żonę i dwójkę dzieci. Rodzina została objęta opieką psychologa.

Rodzinie, najbliższym i przyjaciołom kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia w imieniu własnym, kierownictwa, policjantów i pracowników cywilnych złożył Komendant Główny Policji nadinsp. Jarosław Szymczyk.

RadioZET.pl/PAP/DG 

Oceń