Zamknij

Gość TVP Info z serduszkiem WOŚP. Tym razem nie zniknęło [ZDJĘCIE]

Redakcja
13.01.2019 11:10
Gość TVP Info z serduszkiem WOŚP. Tym razem nie zniknęło [ZDJĘCIE]
fot. Twitter.com/Robert Biedroń

W programie ''Woronicza 17'' na antenie TVP Info nie zabrakło akcentów związanych z 27. finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wszystko za sprawą Marcina Anaszewicza z ugrupowania Roberta Biedronia. 

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Marcin Anaszewicz jako jedyny spośród uczestników Woronicza 17 w TVP wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy - dobrze, że Polski i Polacy nie wierzą politykom i robią swoje - napisał na Twitterze Robert Biedroń. 

W 2017 roku poseł PO Arkadiusz Myrcha, udzielając wywiadu TVP3 Bydgoszcz, miał na kurtce przyklejone serduszko Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W materiale niedzielnych "Wiadomości" TVP, serduszko zostało wycięte. - Żenujące, niskie, małostkowe i zwyczajnie chamskie! - skomentował poseł na Twitterze.

Zniknięcie serduszka WOŚP z kurtki posła Arkadiusza Myrchy zauważył dziennikarz Piotr Witwicki.

Prezes TVP Jacek Kurski długo nie zwlekał z odpowiedzią. "TVP informowała o WOŚP i nie wycinała serduszek. Tajemnicze zniknięcie z kurtki pana Posła musiało być robotą Belzebuba" - skomentował na Twitterze, nawiązując do niedawnej wpadki posła Myrchy, który pytany o imiona Trzech Króli stwierdził, że jednym z nich był Belzebub.

Zobacz także

"Pomaganie jest dziecinnie proste" – to hasło tegorocznej, organizowanej 27. raz, zbiórki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pieniądze zostaną przeznaczone na zakup sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Śledź relację na żywo na radiozet.pl.

RadioZET.pl/DG