Zamknij

Nie żyją matka i jej syn. Zwłoki znaleziono w dwóch różnych miejscach

01.08.2022 12:37

Policja i prokuratura wyjaśniają okoliczności śmierci matki i syna z gminy Wąchock w województwie świętokrzyskim. Funkcjonariusze znaleźli ich zwłoki w niedzielę w dwóch różnych domach.

Policja
fot. Damian Klamka/East News

Do tragicznego odkrycia zwłok doszło w niedzielne popołudnie. Policjanci z komendy w Starachowicach otrzymali informację od zaniepokojonego członka rodziny, że mieszkanka gminy Wąchock nie daje oznak życia.

Zwłoki matki i syna w dwóch różnych domach

– Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon kobiety w wieku 61-lat. Ciało kobiety zostało zabezpieczone do dalszych badań – przekazał asp. Sebastian Śpiewak ze starachowickiej komendy. 

Policjanci udali się do syna kobiety, aby go powiadomić o śmierci matki. – W mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli 45-latka, który także nie dawał odznak życia. Lekarz stwierdził zgon mężczyzny – podkreślił asp. Śpiewak. Policja pod nadzorem prokuratury bada okoliczności śmierci matki i syna. Śledztwo wyjaśni, czy oba zgony nie są ze sobą powiązane. 

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP