Zamknij

Zwłoki bezdomnego we wraku samochodu. "Stał już tam parę ładnych lat"

10.12.2019 19:56
Policja
fot. Piotr Kamionka/Reporter

Zwłoki bezdomnego mężczyzny w pozostawionym wraku samochodu znaleziono na jednego z wadowickich ulic. Policja ustala teraz przyczyny oraz okoliczności śmierci denata. 

Tego makabrycznego odkrycia, o którym donosi "Gazeta Krakowska", dokonano w piątek 6 grudnia przy ul. Emila Zegadłowicza w Wadowicach (woj. małopolskie). We wraku samochodu marki Fiat znaleziono zwłoki bezdomnego mężczyzny.

Zobacz także

- Ten fiat stał już tam parę ładnych lat. Złomiarze rozebrali, co się dało, został tylko wrak - opowiada mieszkańcy okolicy, cytowani przez "Gazetę Krakowską". Kim zaś był denat, którego ciało się w nim znajdowało? 

Chcesz otrzymywać więcej takich informacji? Śledź Kronikę Kryminalną Radia ZET na Facebooku

- To 64-letni mężczyzna, jak się okazało, nieposiadający stałego miejsca zameldowania - powiedziała w rozmowie z "Gazetą Krakowską" Agnieszka Petek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach. 

Zobacz także

Policja ustala przyczyny oraz dokładne okoliczności śmierci mężczyzny, które mają być znane po zaplanowanej na ten tydzień sekcji zwłok. 64-latek najprawdopodobniej schronił się w aucie przed dojmującym zimnem. 

RadioZET.pl/Gazeta Krakowska