Zamknij

Makabryczne odkrycie w rzece. Kajakarze znaleźli pływające zwłoki

25.11.2019 08:08

Makabrycznego odkrycia dokonali kajakarze pływający po rzece Skawa. W wodzie dostrzegli bowiem zwłoki mężczyzny. Teraz śledczy pracują nad ustaleniem jego tożsamości oraz przyczyn śmierci. 

Zwłoki w rzece Skawa
fot. Damian Klamka/East News

Do zdarzenia, o którym pisze Fakt24.pl, doszło w sobotnie południe. Grupa kajakarzy podczas spływu rzeką Skawą w Wadowicach (woj. małopolskie) dokonała makabrycznego odkrycia. W wodzie pływało bowiem ciało niezidentyfikowanego mężczyzny. 

Zobacz także

Na miejsce natychmiast wezwano policję oraz straż pożarną, przybył także prokurator. „Zwłoki znajdowały się w rejonie mostu kolejowego w Wadowicach. Policjanci pracowali na miejscu pod nadzorem prokuratora, który podjął decyzję o zabezpieczeniu ciała do sekcji” – powiedziała w rozmowie z Fakt24.pl Agnieszka Petek z Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

Chcesz otrzymywać więcej takich informacji? Śledź Kronikę Kryminalną Radia ZET na Facebooku

– Na chwilę obecną tożsamość tego mężczyzny nie została ustalona przez policjantów. W ostatnim czasie nie mieliśmy w naszych okolicach komunikatów o osobach zaginionych – dodała. Śledczy pracują również nad ustaleniem przyczyn oraz dokładnych okoliczności śmierci denata.

Zobacz także

RadioZET.pl/Fakt24.pl