Zamknij

Policyjna obława za nożownikiem. Zadźgał 37 latka, został schwytany

10.09.2020 20:20
Wągrowiec, obława policji za nożownikiem
fot. Damian Klamka/East News

Kilka godzin trwała policyjna obława w wielkopolskim Wągrowcu. Po południowej awanturze 43-letni Tomasz M. zabił nożem 37-latka. Odpowie za zabójstwo sześć laty młodszego szwagra.

Obława policji w Wielkopolsce. W czwartek po południu służby poszukiwały 43-letniego Tomasza M, który w trakcie awantury domowej miał zadźgać nożem sześć lat młodszego mężczyznę. 

Informację o obławie przekazał Andrzej Borowiak, rzecznik wielkopolskiej policji.- Poszukiwany ugodził nożem 37-latka, który mimo reanimacji zmarł – informował Borowiak.

Obława w Wągrowcu. 43-latek zabił nożem młodszego mężczyznę

Wyjaśnił, że w Wągrowcu trwała obława za poszukiwanym mężczyzną. Brali w niej udział miejscowi policjanci, których wspierała grupa pościgowa z Oddziału Prewencji Policji w Poznaniu. Funkcjonariusze opublikowali zdjęcie zbiega.

Zobacz także

Tomasz M. schwytany. Odpowie za zabójstwo

Wieczorem w czwartek rzecznik wielkopolskich policjantów opublikował nagranie z zatrzymania Tomasza M. Wyjaśnił, że jest podejrzany o zabójstwo swojego szwagra.

Oficer prasowy wągrowieckiej policji  Dominik Zieliński przekazał PAP, że zbiega zatrzymano u zbiegu ulic Jeżyka i Średniej. - Podczas zatrzymania nie stawiał oporu – wyjaśnił policjant. Mężczyzny szukało okołu stu policjantów z Wągrowca i Poznania. 

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku  

RadioZET.pl/Wielkopolska Policja/PAP