Zamknij

Udusił kobietę penisem w trakcie seksu. Grozi mu nawet dożywocie

16.04.2021 15:46

Nawet na dożywocie w więzieniu może zostać skazany 60-latek z Wałbrzycha, który w trakcie seksu oralnego miał doprowadzić do śmierci swoją nieprzytomną kochankę. Do tragedii doszło w październiku 2020 roku. Mężczyzna usłyszał zarzuty pozbawienia życia oraz zgwałcenia.

Wałbrzych. Śmierć w trakcie seksu oralnego. Zarzuty dla mężczyzny
fot. East News

Śmierć w trakcie seksu oralnego. Gdy Andrzej U. wrócił jesienią minionego roku z porannych zakupów, jego kochanka jeszcze spała. Oskarżony postanowił, że odbędzie z nią stosunek oralny.

Prokuratorowi miał potem zeznać, że kobieta nie protestowała. Była jednak nieprzytomna i pijana, we krwi miała 5,1 promila alkoholu. Nie ocknęła się po odbyciu stosunku.

Wałbrzych. Uprawiał seks oralny z nieprzytomną kochanką. Kobieta zmarła

Mężczyzna nie wezwał ratowników od razu, lecz po kilku godzinach. Kobieta już wtedy nie żyła. Jak podaje lokalna "Gazeta Wyborcza", sprawa trafiła do Prokuratury Okręgowej w Świdnicy. W sprawie mężczyzny skierowano w lutym tego roku akt oskarżenia do sądu. 

"Zarzuciliśmy Andrzejowi U., że działając w zamiarze ewentualnym pozbawienia życia Renaty G. w trakcie oralnego stosunku seksualnego, do którego doprowadził, wykorzystując bezradność wynikającą z jej upojenia alkoholowego. Przygniatając jej głowę własnym ciężarem ciała dokonał jej uduszenia poprzez zadławienie" – powiedział "Wyborczej" rzecznik świdnickiej Prokuratury Okręgowej, Tomasz Orepuk. 60-latek usłyszał zarzuty ewentualnego pozbawienia życia, ale także gwałtu. Grozi mu dożywocie.

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku 

RadioZET.pl/Wyborcza.pl